świat

Sezon burz - niewątpliwie idealna powieść na leniwe wieczory

uczeń
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj bywa kojarzona przede wszystkim z niskimi temperaturami, deszczową pogodą i przygnębieniem. Tymczasem jesień ma także swe pozytywne strony.
November 17, 2016

Propozycje dla fanów różnych gatunków filmowych

Kolekcja Jackpot wiosna 2013
Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot
Wśród nas żyją miłośnicy najróżniejszych gatunków filmowych. Jedni odbiorcy pasjonują się komediami, gdyż dzięki filmom zaliczanym do tego gatunku potrafią doskonale się odprężyć i zapomnieć o najróżniejszych problemach dnia codziennego.
August 08, 2016

Przykłady dobrej dziecięcej i młodzieżowej literatury. Jakie pozycje książkowe mogą przypaść do gustu młodym osobom?

Otwarta książka
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładów pozycji książkowych dla dzieci i młodzieży w księgarniach można znaleźć bardzo dużo. Każdy z młodych ludzi na pewno nie wyjdzie z takiego sklepu zawiedziony czy bez zakupów, ponieważ znajdzie sporo ciekawych lecz również przydatnych książek. Niżej parę ciekawych propozycji.
July 21, 2016

Filmy dla osób w każdym wieku.

filmy dla dzieci i dorosłych np. alvin i wiewiórki 3
Autor: Rugby Streaming
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne filmy często pozostają na pograniczu rzeczywistości i wyimaginowanego świata. W praktyce na dobrze wyreżyserowane filmy można wybierać się całymi rodzinami bądź grupami osób.
July 21, 2016

Jakiego rodzaju gry na komputer będą odpowiednie dla Twojej pociechy?

Gra komputerowa
Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś już rodzicem rozwijającego się dziecka, bez wątpliwości wiesz już dobrze, jak ciężkie jest odpowiednie wychowywanie takiego małego człowieczka. Praktycznie na każdym kroku należy mieć oczy dookoła głowy - szczególnie, że w dzisiejszym świecie na małe dzieci czeka naprawdę mnóstwo zagrożeń. Jednym z istotnych tematów są gry na komputer i ich wpływ na rozwój dzieci. Czy pozwalać swojemu dziecku grać w gry na komputerze, a jeśli tak, to jakie rodzaje będą dla niego najodpowiedniejsze?
June 03, 2016