komputer

Ten, kto w dzisiejszych czasach prowadzi działalność, powinien posiadać wizytówkę

firma - odbicie
Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest istotne czy jesteśmy architektem, czy radcą prawnym. Jeżeli świadczymy usługi, to musimy posiadać wizytówki, by mieć możliwość je dawać osobom, które się z nami spotykają, ale również potencjalnym klientom.
April 19, 2018

Potrzebujesz wielkiej dawki dobrej zabawy? Zagraj w Need for speed!

przykładowy kalendarz ze zdjęciami krajobrazów
Autor: Richard Masoner / Cyclelicious
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy maniak ma swój ulubiony rodzaj gier komputerowych. Jedni kochają tzw. fighting games, drudzy najlepiej bawią się przy platformówkach, inni natomiast wybierają gry symulujące rozgrywki sportowe, mecze czy wyścigi samochodowe.
February 02, 2018

Co to jest dekretowanie e-faktur?

księgowy
Autor: European Commission DG ECHO
Źródło: http://www.flickr.com
W erze komputeryzacji e-faktura jest naturalną konsekwencją przemian, które zachodzą w życiu społecznym. Elektroniczne faktury możemy spotkać już w nieomalże każdej dziedzinie gospodarki.


Wypływa to z dobrodziejstw, jakie niosą z sobą e-faktury, czyli ochrona otoczenia, szybsze rozrachunki z interesantem, prostota wytwarzania a także przekazywania faktur.
January 17, 2018

Wszelki rok skarbowy należy sfinalizować zeznaniem podatkowym

medycyna
Źródło: pixabay.com
Świadczenia podatkowe uiszczamy już od dawien dawna. Już za czasów Mieszka świadczenia podatkowe okazały się obowiązkowe. Wszelki, kto pragnął żyć w zgodzie z władcą, musiał się wywiązywać z tych nieprzyjemnych obowiązków.


Kiedy przychodzi pierwsza faza nowego roku, każdy z nas ma jakieś postanowienia.
January 15, 2018

Prostszy sposób na zeznanie podatków

Miotła
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Jest on najbardziej znanym i – o, ironio losu – uznanym sposobem zeznawania deklaracji PIT. Istotną kwestię pełni tutaj Internet, ale bez echa nie przechodzą także aplikacje podatkowe, które unowocześniają życie wielu osób i sprawiają, że doroczny przymus może być… całkiem przyjemny!
January 03, 2018

Gierki wewnątrz przeglądarce - a więc, siedzenie w sieci internetowej nie musi być w żaden metodę nudnawe!

gry w przegladarce
Na co stworzono gry typu przeglądarkowego, nazywanymi także grami przeznaczonymi na przeglądarkę? Jakie typy takich gier powstały? Czy takie gierki przeznaczone na przeglądarkę bywają odpłatne? W jaki sposób istnieje możliwość odnaleźć takiego typu gierki - czy istnieją jakieś bazy, w których istnieje możliwość je przeszukać? Wewnątrz jakiego typu wersjach językowych można w nie zagrać? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego - artykuliku!


Gierek przeznaczonych na przeglądarkę przeciwko pozorom w ogóle nie istnieje aż tak malutko, jakby się mogło wydawać.
December 05, 2017