komputer

Ten, kto w dzisiejszych czasach prowadzi działalność, powinien posiadać wizytówkę

firma - odbicie
Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest kluczowe czy jesteśmy informatykiem, czy radcą prawnym. Jeśli świadczymy usługi, to musimy posiadać wizytówki, żeby móc je dawać osobom, które się z nami kontaktują, ale także potencjalnym klientom.
April 19, 2018

Potrzebujesz wielkiej dawki dobrej zabawy? Zagraj w Need for speed!

przykładowy kalendarz ze zdjęciami krajobrazów
Autor: Richard Masoner / Cyclelicious
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zapalony gracz ma swój ukochany rodzaj gier komputerowych. Jedni uwielbiają tzw. fighting games, drudzy najlepiej relaksują się przy platformówkach, inni z kolei wybierają gry symulujące rozgrywki sportowe, mecze czy wyścigi samochodowe.
February 02, 2018

Co to jest dekretowanie e-faktur?

księgowy
Autor: European Commission DG ECHO
Źródło: http://www.flickr.com
W erze komputeryzacji e-faktura jest naturalną konsekwencją przemian, które zachodzą w życiu społecznym. Elektroniczne faktury możemy spotkać już w nieomalże każdej dziedzinie gospodarki.


Wypływa to z dobrodziejstw, jakie niosą z sobą e-faktury, czyli ochrona otoczenia, szybsze rozrachunki z interesantem, prostota wytwarzania a także przekazywania faktur.
January 17, 2018

Wszelki rok skarbowy należy sfinalizować zeznaniem podatkowym

medycyna
Źródło: pixabay.com
Podatki płacimy już od długiego czasu. Już za dziejów Mieszka podatki były obowiązkowe. Wszelki, kto pragnął mieszkać w zgodzie z władcą, musiał się wywiązywać z tego typu nieprzyjemnych obowiązków.


Kiedy nadchodzi pierwsza faza nowego roku, prawie każdy z nas posiada jakiekolwiek postanowienia.
January 15, 2018

Prostszy sposób na zeznanie podatków

Miotła
Autor: Craig Sunter
Źródło: http://www.flickr.com
Jest on najbardziej znanym i – o, ironio losu – uznanym sposobem zeznawania deklaracji PIT. Istotną kwestię pełni tutaj Internet, ale bez echa nie przechodzą także aplikacje podatkowe, które unowocześniają życie wielu osób i sprawiają, że doroczny przymus może być… całkiem przyjemny!
January 03, 2018

Gierki wewnątrz przeglądarce - a więc, siedzenie w sieci internetowej nie musi być w żaden metodę nudnawe!

gry w przegladarce
Na co stworzono gry typu przeglądarkowego, zwanymi też gierkami przeznaczonymi na przeglądarkę? Jakie typy takiego typu gierek istnieją? Czy takie gry przeznaczone na przeglądarkę bywają płatne? Jak można odnaleźć takiego typu gierki - czy powstały jakiś typu bazy, w których można je przeszukać? Wewnątrz jakiego typu wersjach językowych istnieje możliwość w nie zagrać? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego - świeżutko co wydzierganego - felietoniku!


Gier na przeglądarkę przeciwko pozorom wcale nie istnieje tak mało, jakby się miało możliwość wydawać.
December 05, 2017