buty

Co będzie idealnym zestawem do pracy w biurze?

Autor: Pretty One
Biuro jest miejscem, które zmusza nas do utrzymania pewnego typu norm w ubiorze. Naturalnie, są przedsiębiorstwa, które posiadają własne dokumenty precyzujące dokładnie wymagania, czyli dress code. Opisane w nim jest jaką długość powinna mieć sukienka u kobiety, czy można wkładać buty z odkrytymi palcami, dokument taki reguluje także kwestię dekoltów, zdarza się, że wyznacza kolorystykę.
February 02, 2018

Buty, które na pewno zwrócą uwagę pośród miłośników sportu

buty sportowe na stopach
Autor: Richard Sue
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie trendy będą buty, jakie z pewnością zwrócą uwagę wśród wielbicieli różnych dyscyplin sportowych. Będzie to bowiem obuwie komfortowe, które będzie kojarzyć się z dowolnością wyboru. Co więcej, chociaż w latach wcześniejszych buty sportowe były kojarzone przede wszystkim z tym, iż robili użytek z nich sportowcy i nie dało się w nich chodzić codziennie, tak w tym momencie są to w rzeczy samej wyróżniające się modele pod względem stylu.
February 17, 2016

Nie posiadasz rozwiązania na aktywne spędzanie czasu. Nadzwyczajne hobby, które wywoła, że będziesz cieszyć się życiem

jeździec na tle zachodzącego słońca
Źródło: flickr.com
Bieganie, rower, sztuki walki, każdy sport ma swoje plusy i minusy, lecz my zawsze znajdziemy pretekst, by wybrać leżenie w łóżku zamiast energicznie spędzić czas. Jest jednak pewna alternatywa, która spowoduje, że poprawi Ci się humor.
November 04, 2015