buty

Co będzie idealnym zestawem do pracy w biurze?

Autor: Pretty One
Praca jest miejscem, które zmusza nas do zachowania pewnego typu norm w stroju. Oczywiście, są przedsiębiorstwa, które posiadają swoje dokumenty precyzujące szczegółowo wymogi, czyli dress code. Opisane w nim jest jaką długość musi mieć sukienka u kobiety, czy można wkładać buty z odkrytymi palcami, dokument taki normuje również sprawę dekoltów, często określa kolorystykę.
February 02, 2018

Buty, które na pewno zwrócą uwagę pośród miłośników sportu

buty sportowe na stopach
Autor: Richard Sue
Źródło: http://www.flickr.com
W tym sezonie w modzie będą buty, jakie bez wątpienia będą zwracać uwagę pośród wielbicieli różnych dyscyplin sportowych. Będzie to albowiem obuwie komfortowe, które kojarzy się ze swobodą. Mało tego, chociaż w latach wcześniejszych buty sportowe kojarzyły się w głównej mierze z tym, że robili użytek z nich sportowcy i nie dało się w nich chodzić na co dzień, tak w tym momencie są to rzeczywiście ciekawe modele pod kątem ogólnej prezencji.
February 17, 2016

Nie posiadasz rozwiązania na aktywne spędzanie czasu. Nadzwyczajne hobby, które wywoła, że będziesz cieszyć się życiem

jeździec na tle zachodzącego słońca
Źródło: flickr.com
Bieganie, rower, sztuki walki, każdy sport ma swoje plusy i minusy, lecz my zawsze znajdziemy pretekst, by wybrać leżenie w łóżku zamiast energicznie spędzić czas. Jest jednak pewna alternatywa, która spowoduje, że poprawi Ci się humor.
November 04, 2015