sprzęt

Czy warto kupić obiektywy firmy Sigma?

w obiektywie
Autor: Tom May
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno zaprzeczyć, że współcześnie coraz więcej ludzi ma możliwość zajmowania się takimi kwestiami, które jeszcze do niedawna były raczej zarezerwowane dla profesjonalistów. Nie chodzi tu bynajmniej o rozmaitego typu sporty ekstremalne czy inne wymagające dużego wysiłku hobby, na które coraz częściej porywają się amatorzy, ale o zajęcia związane z stosowaniem najwyższej jakości sprzętu i wyczulonego zmysłu artystycznego – czyli o fotografię.
February 02, 2018

Najlepszy pomysł nie wystarczy, do rozkręcenia biznesu potrzebne są środki finansowe

leasing
To nie niespodzianka, iż do urzeczywistnienia nawet najbardziej pomysłowego biznesu niezbędne będą pieniądze. Nowo powstałe firmy, które dopiero próbują określać swoją działalność i kreować swoją markę, często owych pieniędzy nie mają więc liczą na różne źródła dofinansowania.


Jeśli mamy już jako tako skonkretyzowany pomysł na swój biznes, potrzebujemy wiedzieć, do których miejsc można się zwrócić, by uzyskać środki pieniężne na jego zrealizowanie.
January 03, 2018

Laserowy paintball, kontra strzelnica - a więc, w jakim miesjcu najlepiej się przespacerować dla "dreszczu emocji" w Trójmieście

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com
Uwielbiasz dreszczyk emocji? Bardzo chciałbyś nauczyć się strzelać, ale nie masz pojęcia w jakie miejsce udać się? Możemy zaprosić do Trójmiasta, a w szczególności do Gdyni oraz Gdańska po świetną zabawę!


Bardzo dużo ludzi już od małego pragnie nauczyć się strzelać - jest to swego rodzaju "fascynacja", którą przypuszczalnie przechodzi każda osoba.
February 06, 2017

Co zabrać ze sobą na wakacje?

Plaża
Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com
Czas wyjazdów na wczasy trwa w najlepsze, ale nim wyjedziesz, czeka cię jeszcze pakowanie. Jest to najmniej miłe zajęcie, jednakże warto wykonać je roztropnie. Od tego, co weźmiesz ze sobą w podróż, może zależeć cały wypad. Przygotowania do podróży zacznij od przygotowania listy nieodzownego ekwipunku. Dzięki temu spisowi nie zapomnisz tego, co może być najpotrzebniejsze. Trudno wyobrazić sobie udane wczasy bez ładowarki do smartfona lub aparatu fotograficznego. Nie spisuj jednakże wszystkiego bez ładu i składu.
October 23, 2015