rynek

Jak dynamiczny rozwój internetu odmienił wiele dziedzin naszego życia, jak obecnie wygląda rynek gier komputerowych.

gry online
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przed dwoma dekadami internet powoli wchodził do naszych firm, mieszkań i domów, nikomu nawet do głowy nie przyszło, jak dużą rewolucje na całym świecie to przyniesie. A rewolucja się już rozegrała, bo ostatnie kilkanaście lat to ogromne przesunięcie handlu, usług i rozrywki właśnie do sieci, z jednoczesnym zmniejszeniem dotychczasowych form.
December 04, 2015

Piłka do grania w nogę firmy adidas, a także torby dla sportowców adidas

Piłka nożna
Autor: Pete Nowakowski
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zaczynamy treningi nie rozmyślamy o wspaniałych strojach, skupiamy się na tym, żeby wykonać go w jak najlepszy sposób. To jest najważniejsze, zrobić trening, poćwiczyć więcej niż dzień wcześniej. Nie jest to łatwe zadanie, bo nie zawsze posiadamy predyspozycje do konkretnego sportu. Ale rzeczywistość jest taka, że jeśli chodzi o piłkę nożną to niemalże każdy chłopiec, a i sporo dziewczynek chodzi pograć w piłkę.
October 08, 2015

szybkie kupowanie w internecie

Odtwarzacz mp3
Autor: Sony
Źródło: Sony
Zakupy internetowe stały się już zwyczajnością dla większości Polaków i stanowią coraz to poważniejszą opcję dla nabytków w sklepach tradycyjnych. Choć same zakupy nierzadko sprawiają nam olbrzymią przyjemność, to cała towarzysząca im aura niekoniecznie. Brak konieczności dojścia i spacerowania po wielu rozmaitych sklepach rtv to ogromna zaleta.
September 28, 2015