konto

Świeży i wyjątkowo szybko zdobywający na popularności produkt finansowy.

karty kredytowe
Autor: Jacqui Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W sektorze finansowym co rusz pojawiają się nowe propozycje wyrobów. Kuszą nas promocjami, wizjami na lepsze jutro. Banki i inne spółki z segmentu finansowego biją się w tworzeniu innych wyrobów. Cofając się wstecz konto w banku, karta bankowa jak i różnego rodzaju przelewy były płatne. Wraz z pojawieniem się konkurencji na rynku większość tych produktów zaczęła tanieć.
February 05, 2018

Bankowość dla młodych konsumentów

portfel i pieniądze
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu młodych osób pożyczki, lokaty i konta oszczędnościowe w praktyce są niełatwymi zagadnieniami. Rzecz jasna młode osoby nie mają dużego pojęcia o bankowości, jako że edukacja w tym zakresie należy do najsłabszych a dzieci i młodzież rzadko kiedy interesują się na tyle takimi kwestiami, aby samemu poszukiwać informacji na tematy tego rodzaju jak pożyczki, lokaty i konta.
February 02, 2018

Różne metody żeby pożyczyć pieniądze w razie pilnej potrzeby, podstawowe zalety szybkich pożyczek internetowych.

pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Szukając sposobu na zdobycie jakiś środków finansowych będzie się miało kilka możliwości. Najlepszą metodą będzie poproszenie o pomoc znajomych albo rodzinę, jednak nie każdy będzie miał aż tak dużo szczęścia, że najbliższe osoby będą w stanie mu pomóc.
January 18, 2018

W dzisiejszych czasach nie ma bodajże firmy, która nie posiadałaby konta bankowego, gdyż wszystkie przelewy robimy już w sieci

konto firmowe idea bank
Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno w XXI stuleciu wyobrazić sobie spółkę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo jest zmuszona robić operacje finansowe i inne tego typu rzeczy, zatem musi mieć konto w banku.


Świetne propozycje dla małych i średnich firm ma Idea Bank.
January 18, 2018