muzyka

Festiwal jako przegląd muzyczny o zakresie regularnym

Big band
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Jazz jest niezwykle zdumiewającym zjawiskiem całej historii muzyki ogólnoświatowej. Dziś po wielu latach rozkwit jego na tle całościowej sytuacji i w muzyce w ogóle w sztuce ogólnoświatowej są wprost perfekcyjne. Muzyka jazzowa jest połączeniem przeciwności. Jest rodzajem muzyki który powstał w wyniku połączenia muzyki europejskiej, afrykańskiej i amerykańskiej.
June 10, 2016

szybkie kupowanie w internecie

Odtwarzacz mp3
Autor: Sony
Źródło: Sony
Zakupy internetowe stały się już zwyczajnością dla większości Polaków i stanowią coraz to poważniejszą opcję dla nabytków w sklepach tradycyjnych. Choć same zakupy nierzadko sprawiają nam olbrzymią przyjemność, to cała towarzysząca im aura niekoniecznie. Brak konieczności dojścia i spacerowania po wielu rozmaitych sklepach rtv to ogromna zaleta.
September 28, 2015

Własne studio nagrań do tworzenia muzyki

studio nagrań
Autor: fr4dd
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy muzyk, bądź wykonawca marzy o prywatnym studiu muzycznym. Takie miejsce to schronienie dla każdego fanatyka muzyki. To miejsce gdzie jest w stanie kreować i nagrywać własną muzykę. Wystarczy entuzjazm i autentyczna gotowość, również warunki, bez których studio nagrań nie będzie spełniać własnej roli. W obecnych czasach nie jest to już tak niedostępne jak kiedyś.
September 03, 2015

Music stock – sposób na pozyskanie potrzebnego utworu muzycznego bez konieczności jego specjalnego komponowania

muzyka
Autor: push...design
W życiu zasadniczo każdego obywatela jest kilka rzeczy, które mu towarzyszą od zarania dziejów. Są one aktualnie dla człowieka czymś naturalnym, pomimo, iż w dawniejszych czasach były dla jednostek czymś wyjątkowym. Do dnia dzisiejszego są one w kręgu zainteresowań jednostek a zalicza się do nich między innymi muzyka.
August 06, 2015

Koncerty mają niezwykłą magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chodzenie - jeżdżenie, na wszelakie wydarzenia muzyczne to z pewnością fajna rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela albo Sky Ferreiry to było coś niesamowitego. Nawet jeśli nie jesteśmy wielkimi miłośnikami danego wykonawcy \ bandu, to i tak będziemy niesamowicie zadowoleni. Zakładając, że potrafimy się dobrze bawić.
July 15, 2014