odsetki

Omówienie produktu finansowego - lokata Happy w Idea Banku to obecnie prawdziwy hit na rynku

lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie już prawie nikt nie przechowuje zarobionych pieniędzy w przysłowiowej skarpecie. Młodzi ludzie zamierzają zarabiać na pieniądzach, które posiadają na prywatnym koncie bankowym, przez co szukają ciekawych lokat, które pomnażają ich finanse. W tej chwili na rynku promuje się wiele agencji finansowych i banków, które zwabiają prawdopodobnych klientów interesującą ofertą.
February 02, 2018

Kredyt gotówkowy alternatywą dla kredytów odnawialnych

Karty kredytowe, płatnicze
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Marzy nam się nowy telewizor? Niezapomniana, daleka wycieczka? Sytuacja finansowa uniemożliwia jednak nasze marzenia. Jak znaleźć wyjście z tej sytuacji? Metod na zdobycie dodatkowej gotówki jest kilka.
Przeważnie w takich sytuacjach szukamy pomocy wśród rodzinę. Jednak mimo ich najszczerszych chęci spotykamy się z odmową. Naszą uwagę powinniśmy zatem zwrócić na kredyt gotówkowy lub odnawialny.
February 02, 2018

Co należy zrobić, aby to bank był naszym klientem a nie odwrotnie?

siłownia
Autor: torbakhopper
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym bytowaniu nie brakuje różnych sposobności, na potrzeby jakich możemy wymagać jakichś dodatkowych funduszy. Ślub bratanka, chrzciny siostrzenicy, komunia wnuczki czy remont domu.
January 18, 2018

Nie zapominaj o obowiązkach względem Urzędu Skarbowego i ZUS-u, płać i składaj dokumenty w wymaganym terminie

Strona internetowa
Autor: Victor van Werkhooven
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas musi okazać się świadom, jakie zobowiązania ma wobec określonych instytucji. Pozwala to uniknąć spóźnień przy dostarczaniu wymaganych papierów i wnoszeniu stosownych opłat. Czasem jednakże natłok przeróżnych spraw może powodować, że gubimy się w ich gąszczu i mylimy. Pomyślnie w każdym przypadku możemy skonsultować się z pracownikami biura rachunkowego lub poszukiwać wymaganych informacji w sieci.
January 15, 2018