odsetki

Omówienie produktu finansowego - lokata Happy w Idea Banku to obecnie prawdziwy hit na rynku

lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach już prawie nikt nie trzyma zarobionych pieniędzy w przysłowiowej skarpecie. Dorośli starają się zarabiać na pieniądzach, które mają na prywatnym koncie bankowym, w związku z czym poszukują interesujących lokat, jakie pomnażają ich finanse. W tym momencie na rynku wyróżnia się mnóstwo agencji finansowych i banków, które zwabiają ewentualnych kontrahentów atrakcyjną ofertą.
February 02, 2018

Kredyt gotówkowy alternatywą dla kredytów odnawialnych

Karty kredytowe, płatnicze
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Marzy nam się nowy telewizor? Romantyczna, daleka wycieczka? Sytuacja finansowa stopuje jednak nasze plany. Co robić? Metod na zdobycie potrzebnej gotówki jest kilka.
Zazwyczaj w takich chwilach zwracamy się o pomoc do rodzinę. Bywa jednak, że spotykamy się z odmową. Możemy więc zaciągnąć kredyt gotówkowy lub odnawialny.
February 02, 2018

Co należy zrobić, aby to bank był naszym klientem a nie odwrotnie?

siłownia
Autor: torbakhopper
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym bytowaniu nie zabraknie różnorodnych okazji, na wymagania których moglibyśmy wymagać jakichś nadprogramowych funduszy. Ślub bratanka, chrzciny siostrzenicy, komunia wnuczki czy odnowienie mieszkania.
January 18, 2018

Nie zapominaj o obowiązkach względem Urzędu Skarbowego i ZUS-u, płać i składaj dokumenty w wymaganym terminie

Strona internetowa
Autor: Victor van Werkhooven
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas musi okazać się świadom, jakie zobowiązania ma wobec określonych instytucji. Pozwala to uniknąć spóźnień przy dostarczaniu wymaganych papierów i wnoszeniu stosownych opłat. Czasem jednakże natłok przeróżnych spraw może powodować, że gubimy się w ich gąszczu i mylimy. Pomyślnie w każdym przypadku możemy skonsultować się z pracownikami biura rachunkowego lub poszukiwać wymaganych informacji w sieci.
January 15, 2018