dziecko

Bobasy uwielbiają oglądać telewizję, ale musimy wybierać dla nich odpowiednie programy

hasło
Autor: Mannish
Źródło: Mannish
Nie należy zabraniać maluchom oglądać telewizję. Prawdą jest, że nie wolno ślęczeć przed odbiornikiem zbyt długo. Zatem z głową powinniśmy selekcjonować dla nich edukacyjne programy.
December 04, 2017

Jak można uświetnić jedyny w swym rodzaju wieczór? Co może się świetnie sprawdzić tak na zabawę dla dzieci jak również na wesela?

iluzjonista gdańsk
Źródło: flickr.com
Różne są sposoby na uświetnienie przyjęcia. Z pewnością sporo zależy od typu uroczystości jak również od jej charakteru. Jeśli chcemy zapewnić luźniejszą atmosferę to warto się zdecydować na zorganizowanie jakieś ciekawej atrakcji.
October 25, 2016

Najciekawsze prezenty dla najmłodszych - w jakim miejscu kupić?

gry planszowe
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma w swoim bliskim lub dalszym otoczeniu jakieś młodsze dziecko. Nasza rodzona pociecha, wnuk koleżanki lub kogoś z rodziny - w odpowiednim wieku jest to częste zjawisko. Czasem jesteśmy spraszani na wszelkiego rodzaju jubileusze połączone z dziećmi, które potrzebują od nas pomysłowości w wyborze prezentu dla najmłodszych. Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w artykuły tego rodzaju, aby mieć pewność dobrej jakości i przystępnej ceny?
May 13, 2016

Jakie atrakcje dla dzieci Trójmiasto ma przygotowane?

dzieci
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jeśli udajemy się na wczasy, to musimy myśleć o naszych pociechach, o tym by się one nie nudziły, bo wówczas taki wyjazd może nie wpisać się nazbyt sympatycznie w naszej myśli. Przez to także należy jeszcze przed wyruszeniem zobaczyć, co takiego mamy szansę zaoferować naszym dzieciom i co może je najbardziej usatysfakcjonować, tak aby i one były naprawdę usatysfakcjonowane z tego wyjazdu.
February 11, 2016

Dowiedz się, gdzie uda Ci się nabyć fascynujące zabawki dla malutkich dzieci

uśmiechnięte dziecko
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Nadejście na świat maluszka jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla jego rodziców, ale także dla dziadków i krewnych. Dlatego już teraz wszyscy winni sprawdzić, w którym miejscu w Warszawie da się zakupić zajmujące zabawki dla małych dzieciaków.
November 23, 2015

Miejsce do zabawy zaprojektowane specjalnie dla naszego dziecka

zabawka
Autor: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli projektujemy pokój dla dziecka lub inne miejsce, którym będzie chowało swoje zabawki możemy skorzystać z dużej liczby rozwiązań dostępnych na rynku. Nieduże mebelki, wielofunkcyjne zabawki to produkty, które z pewnością będą nadawały się do pokoju dla dziecka.
September 28, 2015