zarobki

Jakie formularze, zaświadczenia i deklaracje będą do wypełniania w czasie prowadzenia firmy.

formularz
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadząc własną firmę należy mieć świadomość tego, że raz na jakiś czas niezbędne będą do wystawienia różnego rodzaju formularze i zaświadczenia. Zależnie od rozmiaru firmy i profilu działalności będzie ich różna ilość, ale i tak się od nich nie ucieknie. Niektóre z nich będą związane z księgowością, inne zaś będą dotyczyć tematów płacowych oraz kadrowych.
February 05, 2018

Intrygująca i opłacalna praca testera w dziedzinie IT

Laptop
Autor: Logitech
Źródło: Logitech
Praca tester jest cudownym początkiem dla osób, które chcą pracować w branży IT, ale nie posiadają niezbędnego doświadczenia lub rzeczowych kwalifikacji. Współcześnie możemy odszukać istotnie wiele ofert pracy testera oprogramowań w branży IT, wystarczy wyłącznie rozejrzeć się pośród obowiązujących ofert pracy dostępnych na rynku.
January 18, 2018

Jeżeli jesteś młodym pracującym, bądź corocznie zmagasz się z kwietniowym rozliczeniem Pitu - powinno się poznać nowoczesne i skuteczne metody oraz koncepcje rozliczeń.

program pit
Autor: Ctd 2005
Jakikolwiek dorosły, zatrudniony mieszkaniec polskiego kraju jest zobowiązany do corocznego rozliczania się z własnych zarobków ze skarbem państwa. Żadna złotówka nie umknie takiego rodzaju placówce i nie należy unikać ważnych formalności.
December 29, 2017