zarobki

Jakie formularze, zaświadczenia i deklaracje będą do wypełniania w czasie prowadzenia firmy.

formularz
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadząc swoją firmę trzeba się liczyć z tym, że raz na jakiś czas niezbędne będą do wystawienia najróżniejsze zaświadczenia i formularze. W zależności od rozmiaru firmy i charakteru działalności będzie ich różna ilość, lecz i tak się od nich nie ucieknie. Niektóre z nich będą związane z księgowością, zaś inne dotyczyć będą tematów kadrowych i płacowych.
February 05, 2018

Intrygująca i opłacalna praca testera w dziedzinie IT

Laptop
Autor: Logitech
Źródło: Logitech
Praca tester jest doskonałym początkiem dla osób, jakie pragną pracować w branży IT, ale nie mają niezbędnego doświadczenia bądź praktycznych kwalifikacji. Teraz zdołamy odszukać faktycznie wiele ofert pracy testera oprogramowań w branży IT, starczy jedynie rozejrzeć się pośród obecnych ofert pracy przystępnych na rynku.
January 18, 2018

Jeżeli jesteś młodym pracującym, bądź corocznie zmagasz się z kwietniowym rozliczeniem Pitu - powinno się poznać nowoczesne i skuteczne metody oraz koncepcje rozliczeń.

program pit
Autor: Ctd 2005
Jakikolwiek dorosły, zatrudniony obywatel polskiego kraju jest zobligowany do corocznego rozliczania się ze swoich dochodów z Urzędem Skarbowym. Żadna złotówka nie umknie tego rodzaju instytucji i nie należy unikać kluczowych kwestii formalnych.
December 29, 2017