reguły

Czas świetności dla niedużych, osiedlowych małych sklepów bardzo dawno już minął

pomoc
Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
W czasach, gdy na każdym kroku napotykamy duże markety i oferujące tanie towary dyskonty, rzadko kto decyduje się na kupno towarów w niedużych punktach. Jasne że, wielkie znaczenie odgrywa tutaj cena, ponieważ niewielkie sklepiki z reguły mają je dużo wyższe.
January 17, 2018

Duża ilość firm w obecnych czasach zatrudnia młode i zdolne osoby na reprezentacyjne stanowiska - dla przykładu na recepcji

kurs walutowy
Autor: Jon Åslund
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na to, że w Polsce mieszczą się siedziby wielu międzynarodowych spółek, gdzie szefowie często bywają obcokrajowcami, to nazwy stanowisk też w dużej mierze zmieniły się na angielskie.
January 17, 2018

Do czego służy portal podatkowy? Jakie informacje można tam znaleźć? W czym może być pomocny?

darmowy
Podatki to raczej średnio lubiany temat. Dlatego z reguły bez przekonania zgłębiamy takie kwestie. Całe szczęście, praktycznie co roku pojawiają się różnego rodzaju udogodnienia, jakie pozwalają w miarę płynnie przebrnąć przez potrzebną do spełnienia procedurę
January 03, 2018

Czemu część osób odwleka decyzję o skorzystaniu z możliwości rozliczenia online? Czy opłaca się z tym czekać? Skąd bierze się ta nieufność?

lekcje marketingu
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób podchodzi z nieufnością do nowych rzeczy. Potrzeba im większej ilości czasu na to, by przekonać się do nowych rozwiązań. Z tej przyczyny właśnie, jeżeli chodzi o składanie deklaracji podatkowej przez internet, wciąż całkiem sporo osób nie korzysta z tego systemu, jest to błędem, gdyż rozliczanie się online jest bardzo wygodną rzeczą.
January 03, 2018

PIT oddany po terminie to jedynie kłopoty

apartamentowce
Autor: Wings Development
Źródło: Wings Development
Nieterminowe złożenie PIT-a niesie za sobą nie tylko skutki finansowe. Podatnicy którzy spóźnią się muszą się liczyć też z utratą pewnych uprawnień.
December 29, 2017