etat

Outsourcing pracowników faktycznie się opłaci

firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu dzieje się tak, że posiadamy firmę, lecz nie potrzebujemy zatrudniać ciągle w siedzibie ekspertów, ponieważ potrzebni będą oni nam jedynie od czasu do czasu, przy znaczniejszych przedsięwzięciach.
February 02, 2018

Wygenerowaleś przychody w ubiegłym roku? Rozlicz podatek

program
Autor: Juha Kettunen
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy kwartał każdego roku to okres, kiedy każdy obywatel Polski, który generował dochody w poprzednim roku, ma obowiązek zrobić rozliczenie podatku. W zależności od tego, którą formę działalności uprawialiśmy, inny rodzaj PIT będziemy potrzebowali wypełnić. Jeżeli mamy swoją własną działalność, oraz otrzymujemy przychody z wielu różnych źródeł, rzecz ta może być dla nas trudna. Najczęściej jednak przychodzi nam zadeklarować dochody z umów cywilnych.
January 03, 2018

Czy poszukiwana okazuje się być przez nas praca programista nie będzie miał trudów z jej wyszukaniem

praca programista
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zainteresuje nas wszystko co łączy się z komputerami?


Kiedy jesteśmy zainteresowani komputerami, lubimy poznawać jak one funkcjonują, a także samodzielnie odkrywać ich możliwości, to z pewnością musimy się postarać o pracę w it, bo tam będziemy mieli sporą szansę wykazania się. Przez to właśnie tak istotne jest tu to, żeby szukać właściwych stanowisk, które pozwolą nam się w tej dziedzinie rozwijać.
December 29, 2017