Przedsiębiorstwa

Nowatorskie teorie ekonomiczne ripostą na prędko zmieniającą się rzeczywistość

biznes, narada
Autor: North Atlantic Division
Źródło: http://www.flickr.com
Tempo nowoczesnej gospodarki a także jej struktura wymaga notorycznych zmian. Dotychczasowe założenia gospodarcze wydają się niewystarczające, a destabilizacja z początku wieku wykazała, iż obecne rozstrzygnięcia naukowe nie niekoniecznie się sprawdzają. Jak oświadcza się w publikacjach, mówi się o tym wydarzeniu jako o największym kryzysie od okresu Wielkiego Kryzysu sprzed bez mała 100 lat.
January 18, 2018

Jak najbezpieczniej wybrać skutecznego agenta ubezpieczeniowego?

strona autopodróżnicy.com
Współcześnie żyjemy niestety w raczej niepewnych czasach. Wszyscy zdajemy sobie z pewnością kwestie z takiego, iż nawet jutrzejszy dzień potrafi nas nieprzyjemnie zadziwić. Wypadki, schorzenia, utrata pracy – te sytuacje niejednokrotnie posiadają pomieszczenie. Co prawda, dopóki do nich nie dojdzie, z reguły sądzimy, iż nas takie kłopoty na pewno ominą, lecz życie częstokroć weryfikuje te wyobrażenia.
January 18, 2018

Płace, rachunkowość - co możesz zlecić firmie zewnętrznej oraz jakie przyniesie to pożytki?

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Outsourcing, innymi słowy przekazanie części funkcji lub procesów firmowych obcej, specjalizującej się w konkretnej dziedzinie firmie zewnętrznej, to coraz modniejsze hasło pośród małych oraz średnich przedsiębiorców.
January 17, 2018

Jak dotacje napędziły rozwój wielu firm w minionych latach, parę informacji na temat składania wniosków

dofinansowanie
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Od momentu gdy nasz kraj wszedł w szeregi Unii Europejskiej przedsiębiorcy i rolnicy zyskali całkowicie nowe szanse na finansowanie swojej działalności. Europejskie fundusze dla wielu większych i mniejszych przedsiębiorców dały możliwość rozwoju ich firm i wprowadzenia w życie pomysłów, które w innym przypadku raczej by nie były możliwe.
December 29, 2017