programy

Wystawianie faktur - czyli, jak to zrobić i na co ona w ogóle jest?

prawnik na sali sądowej
Autor: Michael
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno będąc wewnątrz jakiegoś typu sklepiku, czy dla przykładu wewnątrz aptece, zostali Państwo pytani o to, czy potrzebują fakturki za zakup. Jedni spośród naszych osób je biorą, inni nie.
January 18, 2018

Przygotowanie deklaracji podatkowej, czyli jak usprawnić sobie coroczny obowiązek

Obróbka skrawaniem (cnc)
Autor: Windell Oskay
Źródło: http://www.flickr.com
Razem z przyjściem kolejnego roku kalendarzowego wyjątkowo skupiamy się na rozliczeniach pit. Jest to istotny proces, na jaki winno się skierować dużą atencję, aby dokładnie uzupełnić formularze.
January 15, 2018

Pity przeznaczone na rok dwa tysiące siedemnasty - czyli, następny tekścik z cyklu "gdzie poszukiwać?" oraz "w jakim miejscu znaleźć?"

pity 2017
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
W naszych tekścikach już nie jeden raz poruszaliśmy temat PIT-ów - temacik, który to w rzeczywistości zmienia się jak w kalejdoskopie, stając się jednym z tych rodzai tekstów, które przezywamy temacikami "rzeczki".
January 15, 2018

Innowacja ułatwieniem dla podatników

pit rozliczenie online
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Razem z dzisiejszym światem wirtualnym poszły także sprawy urzędowe, które każdy może wykonać przez Internet. Jedna z nich to – rok w rok – zeznanie podatku PIT.
January 03, 2018

Na czym polega codzienna praca ubezpieczeniowych brokerów, przydatne narzędzia informatyczne wspomagające ich pracę.

ubezpieczenie
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
W naszych czasach ubezpieczenie jest niezbędnym elementem naszego życia, chroniąc w ten sposób interesy kogoś, kto je ma. Lecz ubezpieczeniowy rynek jest dość trudny dla zwykłego człowieka, zwłaszcza jeśli ktoś potrzebował będzie czegoś bardziej niestandardowego.
December 29, 2017