księgowy

Cash flow monitoring i wskaźnik cyrkulacji należności - co znaczą te znaczące pojęcia?

Karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej spółce, jaka wyłącznie aspiruje do tego, żeby być uznaną za najlepszą na rynku oraz w której liczy się to, by prosperowała idealnie najbardziej znaczące jest, aby bezbłędnie rozporządzać finansami. Takie rozporządzanie gotówką w każdym zakładzie pracy musi pozostawać prowadzone przez osoby, które faktycznie się na tym będą znać.
February 02, 2018

Wypełnij PIT korzystając z pomocnych narzędzi, programów i zapomnij o pomyłkach w trakcie wypełniania dokumentacji

fotos - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas prowadzi bardzo szybki tryb życia i ma mnóstwo spraw na głowie. Gdy nadchodzi koniec roku podatkowego zastanawiamy się w jaki sposób szybko i bezproblemowo uzupełniać nasze deklaracje podatkowe, żeby nie tracić czasu na późniejsze poprawki a także szukanie idealnego sposobu na bezbłędne uzupełnienie PIT-a.
January 15, 2018

Wszystko na temat PIT-37, a więc co powinieneś wiedzieć przed tym, gdy złożysz deklarację podatkową przy dochodzie uzyskanym dzięki umowie o pracę

Zarządzanie
Autor: Wikilogia
Źródło: http://www.flickr.com
Dla większości z nas kontakt z formularzem PIT a więc składaniem zeznania o osobistym dochodzie) sprowadza się do złożenia zapytania konkretnej firmie księgowej o załatwienie tego nieprzyjemnego obowiązku za nas. Bywa też i tak, iż PIT zostanie rozliczony za nas przez firmę, która nas zatrudnia.
January 03, 2018

Opinia doradców podatkowych, dzięki której podejmiesz najkorzystniejsze decyzje firmowe oraz zapoznasz się ze skutkiem działań biznesowych

widok - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy planujemy nową inwestycję lub zmiany w naszej firmie, warto wcześniej zasięgnąć opinii prawników a także księgowych. Wielu z nich możemy znaleźć na stanowiskach doradców podatkowych, którzy pomogą nam w podejmowaniu ważnych, biznesowych decyzji.
December 29, 2017