online

Jak odpowiednio wypromować własną firmę w sieci?

prince2
Autor: Bert Heymans
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, oczywiście wiesz doskonale, iż praktycznie nic nie jest tak istotne jak właściwe jej zareklamowanie. Możesz produkować nawet najlepsze towary spośród dostępnych na rynku albo świadczyć najwyższej jakości usługi, jeżeli jednak praktycznie nikt nie będzie wiedział o istnieniu Twojej firmy z pewnością nie możesz liczyć na duże zyski. Jak zatem odpowiednio reklamować swój biznes? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami!
January 18, 2018

Wypełnienie PIT jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

rozliczenie roczne pit
Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com
rozliczenie PIT jest czymś, co jest stresujące dla wielu osób. To zrozumiałe. Może to być całkiem stresujące zajęcie. Szczególnie, gdy zostawi się to na ostatni moment.


Wypełnienie PIT przypada zwykle pod koniec kwietnia.
January 03, 2018

Rozlicz pity za pomocą sieci, to naprawdę komfortowe i szybkie

rozlicz pit 2016 online
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz, kiedy prawie każdy ma dostęp do internetu i sprzętu komputerowego, warto rozliczać pit za pomocą internetu. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, jak również unikać nerwów i męczących kolejek w urzędach.
January 03, 2018

Elektroniczne rozliczenie pit za okres 2016 / 2017

stanowiska
Autor: Ghelamco Poland
Źródło: Ghelamco Poland
każdego roku w okresie rozliczeniowym kolejki pod Urzędami Skarbowymi nieustannie się wydłużają. Nie musi tak jednak być.


Obecnie dostępnych jest mnóstwo opcji, które niezmiernie ułatwiają stworzenie rozliczenia i wysłanie gotowego dokumentu do Urzędu Skarbowego.
January 03, 2018

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

kancelaria prawna
Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wiesz, jak wysłać PIT on-line? Naprowadzamy kroczek po kroczku, jak oddać e-deklarację. Zobacz, jak posłać PIT on-line. Pierwszego stycznia rozpoczął się nowy okres rozliczeń z urzędem fiskalnym.
January 03, 2018