Czytaj jak pomalować słoiki – to niesamowicie proste!

29 stycznia 2021 admin 0 Comments

Jesteś wielbicielką świeczek wszelakiej maści? Przed nami jesień, aromatycznymi świecami można sobie podrasować nastrój w długie wieczory. A może lubisz robić domowe przetwory na zimę? W obu przypadkach przydadzą ci się eleganckie przyozdobione słoiki.

Jak przyozdobić słoik by był osłonką na świecę? Z pomocą przyjdą ci farbki do szkła (kupisz je w wielu sklepach z materiałami plastycznymi albo w

ozdoby do domu

Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com

Internecie), do tego można kupić kilka cekinów, wielobarwne koraliki ze szkła, kolorowe szkiełka, folię przeźroczystą. W sumie w tym temacie ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia.

Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że temat Cię bardzo zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony (https://scenariuszzycia.pl/cykle-numerologiczne/), a odnajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Jedyne, o czym należy pamiętać, to kwestia tego, że tworzywa muszą być odporne na temperaturę. Ponadto proponuję jeszcze przygotować kilka ozdobnych tasiemek. Szklany słoik w pierwszej kolejności musisz oczyścić ze wszystkich brudów, dokładnie osuszyć ścierką. Jeśli to zrobisz, zaczynasz twórczą pracę- jak ozdobić słoik! Może pragniesz posiadać idealnie opisane i ozdobione słoiki na przetwory? Tu sprawa będzie o niebo łatwiejsza. Wystarczy, że po zawekowaniu i procesie pasteryzacji odczekaj, nim słoiki i przetwory ostygną. W tym czasie możesz przygotować w Wordzie i pociąć etykietki z nazwami przetworów.

W sklepie możesz kupić trochę folii, albo ładną ceratkę i długą tasiemkę. Po wycięciu etykietek przyklejasz je na osuszone i przetarte słoiki, na wieczko przykładasz folię, którą zawiązujesz zaraz pod nim ładną wstążeczką. Gotowe! Tak zrobione przetwory ustawiasz na półce w spiżarce. Możesz je również z powodzeniem użyć jako prezent dla przyjaciółki bądź przyjaciela.
Więcej ciekawych inspiracji znajdziesz na stronie. Polecam ją gorąco – .

Jeśli ciekawią Cię opisywane w tym tekście tematy i chcesz zobaczyć większą ilość wiadomości na tego typu temat – wejdź tu (http://www.wonia.pl/dekoracje-wnetrz/).