Jakie prezenty na święta dobrze wybrać? Czy planszówki to dobry wybór?

22 czerwca 2021 admin 0 Comments

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi należy pomyśleć o kupnie prezentów. Wybór jest duży, lecz zawsze jest z tym problem, gdyż przecież nie zastanawiamy się na co dzień, co by było najlepsze.

Możemy powiedzieć, iż każdego roku jest to problematyczne, no chyba, że obdarowywany ma specyficzne zainteresowanie, więc łatwo coś mu zakupić w jego stylu. W pozostałych sytuacjach nie jest tak łatwo, lecz na szczęście jest metoda, ażeby zakupić coś ciekawego i intrygującego.
Tego typu są gry planszowe, jakie na nowo stają się popularne i chętnie nabywane. Tego rodzaju grą są z pewnością Osadnicy z Catanu, czyli bardzo znana na całym świecie gra, w jaką z chęcią grają całe rodziny. Każdy gracz wciela się w mieszkańców na wyspie Catan, każdy jednocześnie posiada swoją kolonię, jakiej przewodzi.

Zobacz ten tekst, to też stanowi świetny artykuł (www.sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet/) prezentowanego problemu. Nie wahaj się i kliknij a na pewno się nie zawiedziesz.

Rozbudowuje ją, tworzy nowe miasta oraz drogi.

zajęcia szkolne

Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z kolonii ponadto zbiera dostępne dobra naturalne, dzięki jakim możemy rozbudować osiedla. Kolejna ciekawa gra to Wsiąść do pociągu. Gracze powinni zbierać karty, jakie przedstawiają wagony. Wykorzystują je, by budować dworce, pokonywać tunele czy wsiadać na promy. Jest to prosta, ciekawa gra, bardzo szybko można się nauczyć w nią grać. To doskonała rozrywka dla każdego członka rodziny.
osadnicy z catanu

Autor: Monika Dąbrowska
Źródło: Monika Dąbrowska
Inna interesująca gra to Cywilizacja poprzez wieki, która odnosi się do legendarnej komputerowej rozgrywki Sid Meier’s Civilization.

Na pewno polubią ją zwolennicy dobrych, strategicznych rozgrywek, gdyż w sumie to gra jedna z lepszych w tej dziedzinie. Jak widzimy takie gry to doskonały pomysł, kiedy poszukujemy idealnego, interesującego i niebanalnego świątecznego prezentu.