Przedstawienie reklamy na telebimie

24 września 2018 admin 0 Comments

Prezentacja reklamy produktu na telebimach to najbardziej skuteczna forma reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów zapewnia wiele większe potencjały reklamy.

Skonfigurowane w wielu miejscach wzmagają ilość odbiorców, a tym samym ilość ewentualnych klientów. Za sprawą cyfrowej techniki diodowej, również energicznych i pełnych odcieni obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy zatrzymują uwagę klienta, oraz oddziałują na rozpoznawalność marki.
Częstotliwość z jaką pokazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do przyszłego klienta, jakie w konsekwencji prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego umocnienia i zapamiętania.
Ergonomiczność, łatwość obsługi i wytrzymałość na warunki atmosferyczne przyciągają wzrok, a przy tym są całkowicie wyraziste. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/gabloty-aluminiowe/) przedstawiona w takiej formie nie tylko prędko i efektywnie dociera do potencjalnych klientów, ale także koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o dużo niższe niż przeciętne wartości pozostałych reklam Odwiedź stronę partnera – Medas Media.
proces

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie Trójmiasto pozwala na użycie dowolnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego Potrzebujesz reklamy na telebimie w Trójmieście?. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/litery-przestrzenne/) na telebimie nie tylko szybko i skutecznie dociera do potencjalnych klientów, lecz także koszty jej wyprodukowania i prezentacji są dużo niższe.

Reklama na telebimie to ogromne potencjały kreacji, cała kolorystyka, wysokie kontrasty, a przede wszystkim dynamika filmu umożliwia wykorzystanie nadzwyczaj twórczego przekazu reklamowego. Film jest dużo lepiej zapamiętywany aniżeli typowy obraz bilboardowy.