Tag: organizacja

29 stycznia 2023 admin 0 Comments

W ostatnich latach jednym z sektorów naszej ojczystej gospodarki, który rozwinął się niezmiernie dynamicznie jest niewątpliwie branża informatyczna. Jest to współcześnie sfera wiedzy, która otacza nas praktycznie we każdych przestrzeniach życia prywatnego. Jej zalążek najczęściej zaczyna się w naszym domu, w którym bez zestawu komputerowego nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić pełnienia wielu obowiązków.

29 grudnia 2022 admin 0 Comments

Każdego roku podatnicy dostarczają zeznanie podatkowe, w którym deklarują swoje dochody za poprzedni rok i rozliczają podatek przy użyciu formularza PIT. Od pewnego czasu mają również możliwość przekazać 1% swojego podatku na działalność organizacji pożytku publicznego. Przez to wspomniana kwota nie trafia do fiskusa, ale do organizacji, która będzie korzystać z niej w swojej działalności.

24 marca 2022 admin 0 Comments

Żyjąc w dobie Internetu mamy dostęp do szeregu wielorakich rozwiązań, które mogą z jednej strony nam służyć w rozwoju i przynosić wartość dodaną społeczeństwom, a z drugiej mogą się obrócić przeciwko ich kreatorowi, którym bez wyjątku jest człowiek. Nie mniej jednak zaprezentowany w tytule crowdfunding for sports jest niewątpliwie rozwiązaniem, które należy do pierwszej kategorii. Ma to związek z tym, że Internet jest wyjątkową platformą służącą najróżniejszym inicjatywom.