Tag: kapitał

10 marca 2022 admin 0 Comments

W dzisiejszych czasach zaawansowanie branży hotelarskiej jest niezwykle duży i właściwie w każdym mieście potrafimy odnaleźć nocleg na właściwym poziomie. Coraz to nagminniej ludzie stawiają na zakładanie osobistych hoteli, przez co na pewno zwracają turystów. Należałoby w tej kwestii pamiętać, że jednak urozmaicenie hoteli i przyciągające oferty wpływają na wybory użytkowników i to, czy zdecydują się na przebywanie w danym miejscu. Żeby odpowiednio prowadzić hotel trzeba nie wyłącznie skupić się na przyciągającej ofercie, lecz też skrupulatnie dbać o indywidualne elementy, jakie w odczuciu konsumenta mają spore znaczenie. Niezaprzeczalnie należy też podążać za modą jeśli chodzi o wystrój. Rzecz jasna nie za każdym razem jest to wymagane, ponieważ wszystko zależy od charakteru konkretnego miejsca i tego, czy w jakimś stopniu nawiązuje do przeszłości miasta lub kultury.

28 lutego 2022 admin 0 Comments

Formy oszczędzania mogą być przeróżne i zależą w głównej mierze od osobistych priorytetów ludzi dysponujących wolnym kapitał. Niektóre osoby będą wkładać w nieruchomości mieszkalne lub komercyjne i zaryzykować tym, czy znajdą na nie najemców, a również czy okres trwania umowy wynajmu nie dostarczy dokuczliwych niespodzianek. Rzecz jasna taka lokata nastręcza większych nakładów finansowych, a czas jej zwrotu jest bardzo wydłużony.

4 stycznia 2022 admin 0 Comments

Promocja jest dźwignią handlu – niejeden o tym wie. Od dawna promocja istnieje w naszej rzeczywistości. Niekiedy możemy sobie nie zdawać sprawy z faktu, jak mocno jesteśmy otoczeni przeróżnego rodzaju reklamą produktów i usług.
We współczesnym świecie reklamy towarzyszą nam w każdej minucie naszego życia – na ulicy, w mieszkaniu i gdy szukamy czegoś w sieci.

30 listopada 2021 admin 0 Comments

Większość ludzi ma tak, że im ma więcej funduszy, tym więcej traci, a niekiedy wydaje więcej niż ma.
Finanse to trudny temat w wielu rodzinach. Bez względu na wielkość dochodów trudno jest robić oszczędności, a jednak każdy chciałby posiadać bezpieczną sumę na zabezpieczenie przyszłości swojej i rodziny.

5 marca 2020 admin 0 Comments

Wartość rynku faktoringowego w Polsce rośnie z roku na rok. Usługi tego wariantu zdobywają coraz większą wziętość a także stanowią poważną konkurencję dla standardowych sposobów finansowania firm.