Koncerty

Promocja radiowa jest nadal godna zainteresowania!

Stereo, wieża
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Wszelakie pogłoski o umieraniu rozgłośni radiowych są wielce przesadzone! Rzeczywistość jest taka, że nadal miliony ludzi słuchają wybranych rozgłośni. Chociaż to jasne, iż szczególnie młoda część narodu coraz częściej wybiera na przykład Spotify.
February 12, 2018

W jaki sposób wybrać niezwykły zespół muzyczny na swój ślub

Zespół muzyczny
Autor: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacja świetnego wesela to obecnie niełatwa sprawa. Aby zorganizować niezapomniane wesele dobrze uwzględnić szereg ważkich czynników. Wliczają się tutaj sprawy takie jak: lista gości, miejsce, lista posiłków uwzględniająca przeróżne preferencje gości, jak także sprawa muzyki.
February 02, 2018

Foo fighters oraz Deep Purple grupami wszechczasów

rock
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Amerykański zespół foo fighters od dawna robi wrażenie. Rockowy zespół założony został w 1995 roku przez perkusistę grupy Nirvana, Dave’a Grohla. Tajemnicza nazwa swoje źródło bierze od niewyjaśnionego do końca zjawiska, które miało miejsce w okresie II wojny światowej. Opierało się na tym, że na niebie pojawiły się świetliste kule, kojarzone później z UFO. Zespół muzyczny zdobywał przez cały okres kariery wiele nagród, co dla muzyków okazywały się ogromną motywacją do dalszej pracy.
December 05, 2017

Jak zrobić choćby małą karierę w świecie muzyki?

system of a down
Źródło: flickr.com
Porady dla zamierzających wreszcie rozreklamować swój zespół muzyczny. No wiadomo: bandów jest sporo większa liczba, aniżeli aptek, sklepów z ubraniami czy lokali z tureckimi przysmakami w polskich miastach. Jednakże wielka konkurencja na rynku muzyki w żadnym przypadku nie może nas przesadnie paraliżować.
December 05, 2017

Muzyka łagodzi obyczaje i tworzy klimat

na sali weselnej
Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród propozycji obejmujących propozycje muzyczne na wesele znaleźć możemy ich całą mnogość. Znakomicie przygotowana baza ofert perfekcyjnie wpisuje się w teraźniejsze potrzeby klientów, którzy są osobami niesamowicie wymagającymi.
December 05, 2017

Wynajmując zespół muzyczny warto, by wykazał się profesjonalizmem. W związku z tym warto wcześniej zweryfikować kilka spraw|Fachowy zespół muzyczny jest podstawą

emocje
Autor: www.bieriozka.pl
jeżeli chcemy zapewnić na weselu gościom jak najlepszą zabawę, stąd też warto fachowo podejść do tej kwestii


Wesele to okazja wspólnego spotkania w gronie bliskich znajomych oraz rodziny. Z reguły chcielibyśmy się wówczas jak najlepiej bawić, dlatego musimy zadbać o konkretne kwestie.
December 19, 2016